Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hozzam előre sürgősen...

Hogyan hozzam előre sürgősen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Jövöhét hétfőn megyünk nyaralni, minden nap a strandra mennénk. Még nem állt be rendesen ezért nem tudtam pontosan mikorra foglaljuk a szállást csak nagyjából, mivel már elfogytak volna a szobák. Mivel lehet előre hozni hogy valószínűleg már holnap megjöjjön? A borrol és a meleg fürdőröl hallottam. Ezen kívül van valami?

2019. júl. 8. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Menj el egy sportorvoshoz. Ők tudják, mit kell szedni, hiszen a versenyek nem igazodnak hivatásos sportolók menzeszeihez.

De nem valószínű, hogy segít, még kevésbé, hogy nem ártana meg a későbbiekben.

Ne csinálj belőle problémát, tegyél fel egy tampont, ahogy előttem is javasolták.

2019. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hormonális fogamzásgátlóval lehet trükközni, a többi humbug.

Vegyél egy csomag tampont, és probléma megoldva.

2019. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igazad van, utolsó!

Pontosan erről beszéltem a sportolókkal kapcsolatban. De ha a kérdező hétfőn megy el, ez már valószínűleg késő. És nem is hiszem, hogy megérné.

Talán azért ekkora probléma nála, mert még "kezdő" :)

Nem kell félni

2019. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem.

Szóval nem kell félni, az a pár nap hamar elmúlik, és majd megszokod a tampont is.

2019. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

80%

Nálam is így indult, mindig betéteztem, és nem akartam tampont használni. Aztán mégis beütött a jóság nyaraláskor, és választhattam, hogy tampon, vagy kint buggyadok a parton, amíg a többiek pancsolnak. Összeszedtem magam és kipróbáltam a tampont. Utána vagy 10 évig nem lehetett volna kényszeríteni, hogy lecseréljem a tampont, úgy megszerettem. :D (Azóta intimkehelyre cseréltem, betét soha többé.)

Egy próbát megér szerintem.

2019. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hallottam már tampon balesetekről, pl h átszakította a szűzhártyájukat...
2019. júl. 10. 17:07
 17/17 anonim ***** válasza:

Én ilyesmiről még nem hallottam. Se a lányaimnál, se nálam, se az ismemerettségi körömben (barátnők, osztálytársak, kolleganők stb.) között sem.

Az a tampon olyan vékony, hogy nagyon ügyetlnnek kell lenni, hogy ilyesmi elődóforduljon. A szűzhártya nem egy zárt valami, hiszen a menstruációs vér, fehér folyás stb, is kijön rajta.

Nagyon naív elképzeléseid vannak a dologról, pedig annyira kezdő nem lehetsz, ha már próbáltad "késleltetni".

A naívságod ebben a citromos dologban is előjön, ami teljesen értelmetlen és megalapozatlan.

De ha ennyi bajod van ezzel a néhány nappal, miért nem beszéled meg a dolgot az édesanyáddal? Ő jobban ismer, mint mi, hasznosabb tanácsokat is tud adni.

2019. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!