Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fesztiválra megyek és meg fog...

Fesztiválra megyek és meg fog jönni, nincs valami jól bevállt módszeretek lányok?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami tippetek, hogy “éljem túl” ezt a pár napot? Az első napon nagyon erős a vérzés és eléggé faj a hasam is, ezért fájdalomcsillapítót kell bevennem. És köztudott, hogy fájdalomcsillapítóra nem tanácsos inni. Ezenfelül ha menstuáció alatt iszom, akkor aztán tényleg extrásabb a vérzés.(de ezt lehet, hogy mások is érezték már)
2019. júl. 10. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen. Sajnállak, de tényleg nem érdemes játszani ezzel. Nekem tavaly egész Sziget alatt megvolt, volt, hogy haza is mentem miatta. Fájdalomcsillapítók+tampon+pia helyett cola. Hidd el, egy jó koncert elfelejteti a problémát:)
2019. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy durva nap van, akkor azt ki lehet bírni. Aznap ne nagyon igyál alkoholt. Vagy esetleg eleve egy nappal később menj a fesztiválra. De ha ott vagy, akkor is aznap inkább pihenj és majd később vesd bele magad a bulizásba.
2019. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen köztudott, ahogy az is, hogy a betegtájékoztatóban szerepelnie kell, ha nem lehet mellé alkoholt fogyasztani. A vény nélkül kapható fájdalomcsillapítókban általában ez nincs benne, tehát lehet rá inni. A legtöbb ismerősöm (köztük én is) piálás után estére vett be fájdalomcsillapítót, hogy reggel ne fájjon a feje.

Általában azért mondják, hogy nem szabad, mert valóban leterheli pl a gyomrot, ha érzékeny vagy rá. Párom éhgyomorra nem is tud bevenni gyógyszert (ő pia után se vehetne be gyógyszert), nekem még sose volt ezzel gondom.

2019. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pia nélkül is jól érezheted magad.
2019. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem a pia miatt aggódnék a legjobban, hanem inkább azon h hogyan oldod meg a cserét higiénikus körülmények között?

Köztudott, hogy a fesztiválok wc-ire mindent el lehet mondani, csak azt nem hogy tiszta.

2019. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cickafarkfű tea.. vagy valami gyógyteát nézz, ami görcsoldó!
2019. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én is voltam már többször is úgy fesztiválozni, h megvolt közben. Nekem nem okozott gondot, mert nem szokott fájni a hasam, és nem is vérzek nagyon, cserébe 7-8 napig van meg. Így nem volt gáz, egyedül a cserélgetés volt egy picit macerás, de mivel betétet használtam már akkor is, azt a sátramban is tudtam cserélni. Mivel a wc-k elég durván néztek ki, igyekeztem az ügyes-bajos dolgaimat máshol megoldani. Pisilni tudtam a bokrok között is. A betétcserét is meg tudtam úgy oldani, ha nem a sátorban csináltam. De még inkább így, mint egy mocskos wc-ben. Szerintem betéttel kevésbé rizikós egy fesztiválon mensizni, mint tamponnal. Viszont, ha már mindenképp tampon, akkor legalább aplikátorosat vigyél, azzal már annyival előrébb vagy, h nem kell magadba nyúlni felhelyezéskor.
2019. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!