Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő ha nem jön meg és...

Mi a teendő ha nem jön meg és nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Ma reggel 4.-napja kèsik a menzeszem , 1-2 napos csúszás szokott lenni , de több nem. Ma reggel csinàltam tesztet , (Pepino) negatív lett , bàr izgatottsàgomban elfelejtettem , hogy vízszintes felületre kell tenni , ès csak tartottam a kezemben. :/


Mutathatott tèves eredmènyt ha a kontrollcsík tökèletesen làtszott ?


Ha tovàbbra sem jön meg ès egy következő teszt is negatív lenne, mennem kell nőgyógyászhoz ?


2 hónapja èlek nemi èletet , előző hónapban szèpen megjött. (Mindíg vèdekeztünk)

Vàrjak , hogy megjön-e következő hónapban vagy èrdemes felkeresnem a nőgyógyàszt ?


17L


2019. júl. 13. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hét 4 napos késéssel felesleges orvoshoz rohanni, pláne negatív teszttel. Várd meg a következő vérzést, ha az sem jön meg, akkor menj orvoshoz. Egy ciklus bárkinek kimaradhat...
2019. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ui.: 13 èves koromban előfordult màr , de csak 1x , hogy egy teljes menzesz kimaradt az előtt vagy utána eddig nem.

Remèlem ennyi informàció elegendő , hogy hasznos tanàcsokat tudjak kapni.


Előre is köszönöm a vàlaszokat.

2019. júl. 13. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
17 éves ezért ne éljen nemi életet, majd 18 felett ráérsz
2019. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
68%
Kedves 3. Szerintem nem az volt a lényeg, hogy maga mit gondol a témáról. Az ő élete. Kedves kérdező. Nagyon fontos hogy ne görcsölj rá a témára. Nekem is volt hasonló, de olyan még sosem, hogy kimaradt volna. Viszont annyi a lényeg, hogy ha nagyon ideges vagy, amiatt is késhet. Nekem volt olyan, hogy stresszes időszakban 2 hetet késett. Aztán mikor leültem filmet nézni, kicsit kikapcsolni akkor jött meg. Ne idegeskedd túl. Ha a következő hónapban sem akar megjönni akkor mindenféleképpen keress fel egy orvost. Nem feltétlen vagy terhes. Az is lehet, hogy elkaptál valamit. Addig is ügyelj magadra, majd írj, hogy mi volt.
2019. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 évesen teljesen normális, hogy késik. Idősebb korban is késhet ennyit, és akár ki is maradhat egy ciklus. Nem feltétlenül jelez problémát. Ha más tüneted is van, vagy több hónap kimarad, akkor kell orvoshoz fordulni.
2019. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok.
2019. júl. 13. 13:47
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma megjött ^^ , most már csak abban reménykedem , hogy pontosan fog megjönni ès nem kell ezt eljàtszanom 2 havonta. Viszont , èvek óta hormonproblèmàm van , időszakosan jelentkeznek tünetek majd múlnak el.- nem szedek rá semmit. Most újra elő jöttek tünetek

A lènyeg , hogy valószínüleg ez is közre

2019. júl. 17. 10:12
 8/8 A kérdező kommentje:
* játszott szerintem. Eddig nem zavarta meg a menzeszem , de nem is egy időben volt mind2 bajom. Mégegyszer , köszönöm a tanácsokat. 😁
2019. júl. 17. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!