Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász vagy nemibeteg...

Nőgyógyász vagy nemibeteg gondozó?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt vagyunk párommal, gumi nélkül szexeltünk az elmúlt napokban. Most péntek este óta érzek viszketést, de nem csak a hüvelynél, olyan, mintha a húgycső iránya is érintett lenne. Most megnéztem magam kistükörrel és a hüvely körül sok fehér "pontot" láttam. Fáj, viszket. Nőgyógyászatra kell mennem vagy nemibeteg gondozóba?

2019. júl. 14. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahova szívesebben mész. Én nőgyógyászhoz mennék.
2019. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Liz* ***** válasza:
Szerintem nőgyógyászhoz. Lehet már ránézésre tudja mi ez, de ha nem kenetet vesz és kiderült pontosan mi a baj. Szerintem fontos lenne, hogy a párodat is bevond majd a kezelésbe, még akkor is ha neki nincsenek tünetei.
2019. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemibeteg gondozó. Miután évekig félrekezelt több nőgyógyász és eszükbe sem jutott, hogy talán nemibajom lehet amire ők nem tesztelnek, std gyanús problémával nem mennék hozzájuk, főleg nem kiütésekkel.

Nődokihoz is mehetsz, meghallgathatod amit mond de ha nem válik be az ajánlott kezelés tanulj a hibámból és kérd szakorvos véleményét.

2019. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert, de valaki elmondaná,mi a különbség a kettő között?
2019. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!