Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kèt ève szedek kb. Fogamzásgát...

Kèt ève szedek kb. Fogamzásgátlót nem volt baj vele több mint egy èvig! Nem tudom mi lehet a baj vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
4-napig megvan. amenstruáciom fèl vagy egy napra elmulik aztán újra kezdődik aztán egy hètig tart de valamikor már nem is vèr hanem valami szürke trutyi! Nagyon megvagyok ilyedve!

2019. júl. 15. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Menj orvoshoz, lehet hogy fertőzés vagy méh/petefészek gyulladás. Nem görcsölsz?

Amugy szerintem nagyon nem egészséges a fogamzásgátló, a termékenység természetes dolog és nemcsak ilyen drasztikus módon lehet védekezni.

Ha teheted hagyd abba de persze előbb derüljön ki mi a baj :)

2019. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fertőzésed van, gyorsan húzz el a dokihoz, mert lehet hogy már a méhed is begyulladt. Antibiotikumot kell kapj. De tényleg sürgős, ne halogasd!
2019. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hoplnap kèrek időpontot! Én egyèbkènt a gyógyszerre gondoltam,hogy az kavart be! Régen hormonhiányom volt!
2019. júl. 15. 20:33
 4/17 A kérdező kommentje:
Holnap*
2019. júl. 15. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj az időpontra, mert lehet, hogy hetek múlva kapsz csak. Várd ki a rendelési időt, amikor van doki és menj be.
2019. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. A szürke folyás vagy pláne vérzés egyértelműen fertőzésre utal, van hogy valamilyen szexuális úton terjedöre ugyhogy lehet a partnered is kezelned kell. A vérzés, vérezgetés is lehet fertőzés tünet egyébként, nem csak hormon. Maga a tabletta a normál hormonjaidat elnyomja, általában sikerrel ugyhogy ilyenkor a hormonhiány nem észlelhetö (ha abbahagyod, megint lehetnek tünetei) Jobbulást!
2019. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De nem fogadnak ! Csak időponttal!
2019. júl. 15. 20:38
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Elmegyek mindenképpen remélem,hogy nincs fertőzésem!
2019. júl. 15. 20:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ez azért sürgős eset, nem tablettafelírás. Mindenképp mond aannak akitől az időpontot kéred hogy sürgős. Lehet hogy várni lell valamennyit de akut problémánál fogadni szoktak, én is jártam így fél éve gyulladással, rááadásul egy tök ismeretlen dokihoz kellett menjek sztkba, és sikerült. Mindenképp próbáld meg!
2019. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mondani fogom,hogy sürgős!
2019. júl. 15. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!