Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász ezt írta fel a...

A nőgyógyász ezt írta fel a receptemre. Valaki kapot már ilyet?

Figyelt kérdés

Azt hiszem bórsavas kúp, nem lehet kompletten megvenni hanem összerakják neked.

Pulvis acidi borici

Cgta sexaginta

Butyry cacao

Mf supp vag

Dentur dales doses....

Igazábol csak az árára lennék kíváncsi mert annak sajnos így nem tudok utánajárni, az is édekel hogy mennyire hatásos? Hogyan alkalmaztad?



2019. júl. 16. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Par száz ft. Nekem nem használt, de nem jelenti azt hogy neked se fog.
2019. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem eddig sajnos SEMMI nem használt.. Ez az utolsó amit kipróbálok az biztos, de kaptam mellé rendes gyógyszert is.
2019. júl. 16. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű kis cucc, 0.6 grammnyi bórsavat tartalmaz egy egy kúp, amit kakaóvajban kevernek el, az képezi a kúp anyagát. Tényleg csak pár száz forint, ezeket a magisztrális készítményeket nagyon olcsón adják. Nem tudom, hogy neked be fog-e vállni, de én szoktam ezeket szeretni, plusz összesen két összetevőből áll az egész, nincs tele mindenféle állag vagy színjavító vacakkal, sokszor ezért tolerálható jobban. A receptre biztos ráírta a doki, hogy hogyan hányszor használd.
2019. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3, megvan hogy kell alkalmazni, eszembe jutott hogy a doki csinalt nekem rola egy tablazatot. :D 4 naponta kell 1db
2019. júl. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!