Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Csak olyan...

Mi lehet a bajom? Csak olyan írjon aki tud segíteni, megyek orvoshoz, csak sokára kaptam időpontot

Figyelt kérdés
A két mellem között feketedés van, és két gumó. Először azt hittem, hogy belső pattanás, de folyamatosan fekete színű és eddig nem volt váladéka, de 2-3 napja jött belőle átlátszó valami. Tegnap pedig nyomásra vér jött belőle. Szerintem nem tiszta vér, mert nagyon halvány piros a színe, majdnem hogy narancssárga, ahogy nyomogattam úgy jött a váladék, a dudor mérete csökkent, mintha az a folyadék lett volna benne. Remélem nincs komoly bajom.

2019. júl. 17. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

“Remélem nincs komoly bajom.”


Aha. Szaros pattanás miatt.

2019. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi iokos választ mint itt... Háziorvos rezidens vagyok, akkor haladjunk sorban... ezt a kérj beutalót pláne sürgőset tessék elfelejteni! Ilyen nincs! Azt majd az orvos kolléga eldönti, hogy kell-e beutaló bárhova. Nem játszubk Dr. Bubót! Ebben az esetben pedig semmi sürgető nincs, ha tályog volt is kifakadt és szépen meg fog gyógyulni. Hétfőn azért érdemes egy háziorvos kollégával megnézetni, lehet hogy bőrgyógyászra sem lesz szükség.
2019. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!