Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tesómnak megjött 10 éves és...

Tesómnak megjött 10 éves és nagyon erős neki az baj? Nem kell orvoshoz vinni? És miért nem akar velem erről beszélni?

Figyelt kérdés

Nekem 11 évesen jött meg

Apával elünk én szoktam mosni és láttam hogy véres a bugyija nadragja

Mikor megkerdezem tőle sírt nem mondott semmit azt sem mondta meg faje a hasa nem is akar róla beszélni. Adtam neki betétet elmondtam neki mindent és hogy ha valamit akar kérdezzen engem

És szerintem erős neki mert gyakran cserél. Nekem alig volt mikor először megjött

19 vagyok


2019. júl. 20. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korai
2019. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem biztos, hogy először jött meg neki. Ettől függetlenül persze normális az is, ha elsőre nagyon erős a vérzés
2019. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Semmi baja, vegyél neki betétet!

Vezessen naptárt!

És ha több mint 1 hétig tart, akkor beszéljetek a háziorvosával!

2019. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
9,5 évesen jött meg nekem először és 9 napot tartott és erős volt. Van akinek többet tart és erősen, van akinek kevesebbet és hamarabb elmúlik. Én se beszéltem szívesen erről és azt mondom neked te se erőltesd. Házi orvoshoz meg akkor érvényes elmenni ha már 12-13 napja tart, mert az első vérzések lehetnek hosszabbak,de ez nem feltétlenül baj.
2019. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Üljetek le, és beszéljétek meg, mint nővér a húgával, hogy te is nő vagy, ő is nő, erről bátran beszélhet veled.
2019. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fájdalomra görcsoldót és fájdalomcsillapítót adj neki.
2019. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Adtam neki gyógyszert azt mondta nem kell

De beszélni sem akar

2019. júl. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!