Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mennék először nőgyógyász...

Most mennék először nőgyógyászhoz, méghozzá fogamzásgátló tabletta feliratása ügyében. Feltétlen muszáj a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Esetleg elég egy vérvétel?

Valamint ha most csináltatok teljes vérképet, akkor kell külön vérvétel a nőgyógyásznál? Vagy valahogy nem lehetne a 2-t elintézni, hogy egy vérvétellel ússzam meg? Előre is köszi a válaszokat.


2010. júl. 11. 14:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hu, köszi. Viszont sajna már nem vagyok fiatalkorú, bőven 18 fölött vagyok. :(
2010. júl. 11. 14:46
 12/17 anonim ***** válasza:
A rákszűrés nem független a fogamzásgátló tablettától. Pl. ha később nem akarsz mindig a nőgyógyászhoz futkozni hogy írja fel a tablettát a háziorvos csak akkor írhatja fel ha bemutatod a rákszűrésed eredményét. És ezt komolyan be is tartatják. Ugyanolyan fontos mint a vérvétel. Hiába akarod megúszni a vizsgálatot nem érdemes. És a vérvételt is lehet kérni. Nem szállsz szembe a doktor szavával? Még akkor sem ha a te egészségedről van szó? Szerintem mindkét vizsgálat elvárható, nehogy később baj legyen.
2010. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

így már más. szóval ciki a doki előtt, h még szűz vagy???

ne legyél már ennyire szégyenlős! nyugi, nem erre fogja otthon kiverni a kuksiját, h te megmutattad neki a puncidat!


én az első nőgyógy. vizsgálatomat végigröhögtem, olyan csiklandós volt :D


mondjuk azóta se voltam, de nem azért mert szégyenlem magam egy olyan orvos előtt, aki már látott életében vagy 10000 pinát, hanem mert sajnálok 8000ft-ot azért, h belenézzen :D

2010. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam mondani, hogy nem kell szégyenlősnek lenni, nem a te puncid lesz az első és egyszer úgyis túl kell esned rajta.
2010. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én azt a dokit, amelyik meg se vizsgálna, csak írna egy cetlit, úgy otthagynám hogy csak na.

Igen is fontos a rákszűrés és a vérvétel is! Anélkül el ne kezdd szedni!

Ennyi kellemetlenséget érjen már meg az egészséged...

2010. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Kittike.e válasza:
Nálam nem kért vérvételt, megvizsgált és rákszűrés volt. Nem a legjobb érzés, de ne parázz annyira tőle, túl éled. Én már nem voltam szűz mikor elsőnek voltam ott.
2013. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Inkább máshogy védekezzetek
2014. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!