Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 11honapos baba leesett az...

11honapos baba leesett az agyrol, nem lesz semmi baj?

Figyelt kérdés

Reggel magam melle tettem az agyba,de sajnos mig a cumiert elnyultam,mar le is fordult.... felig aludt,nem sirt mikor leesett es utana sem. A “szerencse”, hogy pont ugy erkezett,hogy a takarojat olelte es az teljesen a feje alatt volt(hasra esett) a teste alatt pedig egy nadrag volt s foldon. Szerintem nem utotte meg magat,de nagyon feltem es buntudatom van :(( volt mar1x, hogy leesett de akkor nagyon sirt egybol:( szornyu anya vagyok:(? Megvizsgaltam alaposan a fejet , semmi pirossag, semmi pup, pupillai rendben, testen se latok semmit. Reggel 6kor tortent , ha baj lenne ugye mar elojott volna? Koltogessem ejszaka,hogy jol van-e? Szerintetek se utotte meg magar ugy es felfogta az estet es ruha es a takaro? (Etvagyajo,iszik iis)

Koszonom!!



2019. júl. 27. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Most komolyan itt kérdezed meg ?


Ha úgy gondolod semmi baja ,akkor semmi baja.

De ha még akarsz nyugodni,akkor vidd orvoshoz

2019. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hányt, nem zavart, akkor nincsen baja. Előfordul. Nekünk hamarabb történt az első. Vegyetek leesésgátlót. Nagyon jó cucc, ha utaztok, elfér a kalaptartón és megkönnyíti az együtt alvást.
2019. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!