Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma voltunk először orvosnàl....

Ma voltunk először orvosnàl. Nem èszlelt szìvhangot sajnos! Holnap el megyünk egy màsik orvoshoz. Viszont az a fura, hogy semmi rosszat nem èrzek. Az orvos semmi tovàbbi magyaràzat nèlkül rögtön abortuszt akar? Köszönöm a segìtsèget.

Figyelt kérdés
9hetes pocaklakòm van. Voltatok màr ilyen helyzetben?
2019. ápr. 24. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

További magyarázat? Sajnos ha nem tapasztalt szívhangot 9 hetesen,akkor kevés esélye van annak,hogy holnap a másik doki hallani fogja.

Nem mindenki érez rosszat...sőt..van aki tizenvalahány hetesen sem veszi észre,hogy már nem dobog a kicsi szíve. :(

De kívánom,hogy csoda történjen és éljen a kicsid.

2019. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos esélytelen.Missed ab előtt is néznek kontroll ultrahangon,hogy valóban elhalt-e.Csak utána műtenek.Nekem az első baba ment el így.☹Befektettek,feltettek egy méhszájtágítót,aztán műtét,ez 2 nap volt.

Kb.1 évre rá kiderült,hogy pajzsmirigyem alulműködik,valószínűleg ezért halt el.Kezeltük,idő kellett,de azóta 3 gyermekem van!

2019. ápr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem néz ki túl jól :( 9 hetesen már közel 3 cm egy egészséges baba, és igencsak ver a szíve. Nekem mikor 9 hetesen nem láttak életjelenséget, az sajnos elhalt terhesség volt, műtöttek. És amúgy én se éreztem semmit, nem véreztem, nem görcsöltem, sajnos ez semmit nem jelent. Sajnálom :(
2019. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Nekem két terhességem volt, mindkettőnél 9 hetesen volt nagy izgulás.


Elsőnél a baba pici volt és petezsák szabálytalan, szivverés se volt, vártunk a 11. hétig, aztán befektettek műtétre sajnos :(


Második babó szintén 9 hetesen nulla szivhang, méretei is két héttel kisebbek voltak. Azt hittük neki is annyi, végül két nap múlva elmentünk egy másik orvoshoz is, kiderült hogy két héttel később fogant, így nem 9 hetes, csak 7!


Szóval ebből bármi lehet, várjatok pár napot és menjetek el másik orvoshoz is.

2019. ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hetesen már nem olyan észrevehetetlenül pici a baba, nekem már mocorgott is az UH alatt és úgy vert a szíve, hogy nem is kellett mutatni, láttam én is magamtól. Szóval ez nem dokifüggő, de remélem minden rendben lesz veletek!
2019. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos màr nincs babàm! 8ès fèl hetesen elhalt a magzat. Tùl vagyok màr a műtèten. Feldolgozni lessz nehèz . Köszönöm a hasznos infòrmàciòkat!
2019. ápr. 25. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező. Részvétem.
2019. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( De ne add fel,okkal történt így!
2019. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, 3hònap mùlva pròbàlkozhatunk ùjra. Ennek ìgy kellett törtènnie!
2019. ápr. 25. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!