Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Begipszelt lábbal aquaparkban?

Begipszelt lábbal aquaparkban?

Figyelt kérdés
Ma elmentünk a haverokkal strandolni és csúszdázni, jött az egyikőjük ikertesója is, akinek mint kiderült gipszben van a lába. A bokája sérült meg nem rég, ezért kapott rá egy rövid könnyített kék műanyag gipszet, amin járhat, de csak papucsot tud felhúzni. Eddig teljesen úgy tudtam, hogy a gipszet nem érheti víz, nemhogy strandolni lehet vele, de a gyerek nem volt szívbajos, jött velünk és benne volt mindenben. Kérdeztem, a lába elvileg már egy ideje nem fáj és látszólag a gipsznek sem lett semmi baja a fürdés miatt. Én azért még mindig teljesen meg vagyok lepődve ezen, mondjuk nem voltam egyedül, a csúszdánál is eléggé csodálkozva nézett a többi ember és az ott dolgozók is. Szerintetek jól tette, hogy jött és tényleg lehet ilyet csinálni begipszelt lábbal?
2019. aug. 14. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Akar még egyet ?
2019. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem a kezem volt gipszelve, de utána két nappal mentünk nyaralni, úgyhogy én is könnyített, vízáteresztős gipszet kaptam, ami hihetetlen jó dolog, így tudtam tengerezni is. Gondolom nála is ez a helyzet :)
2019. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!