Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek lovagolni és már 3 éves korom óta lovagolok és estem már sokszor, de szerencsére nem lett semmi bajom. Tegnap leestem terepen, bevágtam a lábam és azt hiszem egy kicsit a fejemet is nem tudom mi történt csak fájt a fejem az esés után, rögtön visszaültem. Viszont azóta egyre rosszabbul vagyok, csak a mai napom háromszor úgy elkezdtem szédülni, hogy le kellett ülnöm, mert úgy éreztem egy pillanatig se bírtam volna tovább állni. A lábam is fáj egy kicsit, a szüleimnek biztos, hogy nem szólok mert azt mondták, ha bármi bajom esik rögtön be kell fejeznem, ez volt a megállapodás, hogy járhassak. Anyu meg biztos észrevenné, ha később jönnék haza, mert elmentem orvoshoz, de amúgy is nem tudom, hogy néznének rám, hogy csak így gyerekként jövök és biztos megtudnák a szüleim. Valaki tud valami módszert szédülés ellen? A gyógyszertár közel van oda el tudok suli után menni, de csak hétfőn. Kérlek valaki!

2019. szept. 6. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? Ez nem játék!
2019. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt írtam, hogy nem megyek/tudok orvoshoz menni.
2019. szept. 6. 20:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat most látom, hogy elírtam, nem voltam orvosnál.
2019. szept. 6. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem játszanék egy agyrázkódással, de te tudod. Biztos a szüleid is tudják, hogy ha sportolsz, akkor bizony benne van a pakliban, hogy megsérülsz. Ha ezek után ők eltiltanak a mozgástól, ezesetben a lovaglástól, az sokat elárul róluk... nem hinném hogy ez így normális. Az pedig biztos nem, hogy nem fordulsz orvoshoz, nehogy megtudják. Majd ha mész iskolába, megszédülsz és beesel a busz alá, akkor biztos nem azt fogod gondolni, hogy megérte elkerülni a dokit. Akkor már semmit nem fogsz gondolni... kérlek ezzel ne játssz!
2019. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni az életemet lovaglás nélkül..
2019. szept. 6. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok mit mondani. Akkor ne menj orvoshoz, de viseld a következményeit.... jó nagy butaság, de helyetted nem tudok cselekedni.
2019. szept. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyertyában tölts el egy kis időt, vagy feködj hanyatt a fejed lógatva, a lábad tedd magasra a falra.

Ha nem javulsz akkor kénytelen leszel orvoshoz menni.

2019. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha beszédülsz a busz alá, akkor az egész életedet nem fogod tudni elképzelni, nem csak a lovaglást! Szólj a szüleidnek, ez nem vicc! Az agyrázkódás komoly dolog, nem játék. Bármilyen sportban meg lehet sérülni, akkor is, ha kilépsz az utcára, ez ilyen. Beszélj ezzel kapcsolatban a szüleiddel, de minnél előbb menj orvoshoz, de komolyan.
2019. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!