Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak hogy jobban legyek?

Mit csinaljak hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Ittam 2 pohar bort es nagyon szedulok,nem kellett volna.. mit csinaljak hogy jobban legyek? 16L ne iteljetek el biztos ti is csinaltatok hulyesegeket,nagyon rosszul tettem

2019. ápr. 25. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Víz-víz-víz! Nem viccelek, igyál annyi vizet, amit csak bírsz, ha netán hányingered van, inkább okádd ki magad a klotyón, ne szégyelld, ne tartsd vissza, de utána is igyál sok-sok vizet.


Semmi ítélkezés, én is voltam már úgy bebaszva mint az albánszamár.

2019. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz. Igyál sok vizet mást nem nagyon lehet csinálni.
2019. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is segít a vízivás mellé, hogy hideg vízzel megmosod az arcod, vagy langyos vízben zuhanyozol, és iszol egy feketekávét.
2019. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél valami ditás kaját,hogy felszívja az alkoholt. Jobbulást!
2019. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat,megmostam az arcom tobbszor hideg vizzel,ittam sok vizet,ettem egy kis tojásrántottát,valamivel jobban vagyok de ha felállok még egy kicsit szédülök

Most megpróbálok pihenni,remélem holnapra jobban leszek koszonom😊

2019. ápr. 25. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell úgy megijedni:) Legközelebb h aiylen van, a zsíros ételek előtte is védenek a hatástól, akár előtte akár utána érdemes nni, a sajt például jó erre. Ne keverd, főleg ne szénsavassal, a levegő sokszor segít, a zárt meleg szoba ront a helyzeten.
2019. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!