Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a térdem, viszont...

Nagyon fáj a térdem, viszont nem tudom mitől. Mit lehet így tenni?

Figyelt kérdés

Pénteken a sok munkahelyi ügyintézés miatt sokat sétáltam, de máskor is szoktam ennyit, úgyhogy gondolom nem emiatt van. Szombaton nem volt még semmi jele, vasárnap reggel viszont arra keltem fel, hogy borzasztóan fáj a bal térdem. Ha hajlítom akkor egy éles fájdalmat érzek. Kívülről nem látszik semmi, mármint nem duzzadt, nyomásra nem fáj. Nem ütöttem be, nem estem el, nem sportolok... Rejtély ez számomra. Szintes házunk van, a lépcsőn alig bírok lemenni. Sétálni sem bírok, annyira fáj, sokszor már sírni tudnék. Tegnap pihentettem, de ma már megyek dolgozni, busszal ráadásul.

Mi lehet a gyógymód ha az okát sem tudom? Akinek volt ilyen, kérem ossza meg velem a tapasztalatait.

24N


2019. szept. 9. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl orvoshoz lehet menni
2019. szept. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy hamar eljutok, mivel csak este lenne időm. Gondoltam addig van valami, ami csökkentené a fájdalmat. Magamtól is gondoltam, hogy orvoshoz kell menni. Ha valaki nem tud érdemben hozzászólni, ne tegye mert ennek így semmi értelme.
2019. szept. 9. 07:17
 3/6 A kérdező kommentje:

Mivel egyedül vagyok alkalmazott és muszáj volt bejönnöm dolgozni, mert akkor áll a munka és nem tudja senki fogadni az ügyfeleket nagyokos. Nem jókedvemből jöttem be hanem mert muszáj. Nem mindenkinek olyan a munkahelye, hogy eljöhet bármikor. Természetesen amint időm engedi el fogok menni orvoshoz, de munkaidőben nem tudok. Remélem sikerült felfognod. Gondolom más dolgozó embereknél is így van. Én itt csupán valami bevált fájdalomcsillapítóra voltam kíváncsi ami enyhíti mára a fájdalmat. Mert mire az utca közepére értem gyalog, már sírni tudtam volna a fájdalomtól. Muszáj végigcsinálnom a napot hiába megy az okoskodás. Aki továbbra is kötekedni jön ide azt jelenteni fogom mert erre nincs szükségem.


Valami erősebb fájdalomcsillapítót ha valaki tud ajánlani azt megköszönném, hogy estig kibírjam. Sajnos az orvos sem itt van a szomszédban, úgyhogy valakit ahhoz is meg kéne kérnem, hogy elvigyen. Este meg nyilván nem rendel.

2019. szept. 9. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jelentheted ha ez a szived vágya, de semmi szabályellenest nem írtam.


Brufen, az erős fájdalomcsillapító.

2019. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Voltaren emulgel forte plussz olyan sima kèk tèrdszorìtò amiet bàrmeik kìnai üzletben meg lehet vàsàrolni
2019. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Ugyanezt javasolta egy hozzáértő :) Pont ezeket vettem tegnap amiket írsz! Még fáj igaz, de valamennyivel már jobb. Köszönöm!!
2019. szept. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!