Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nektek van körömbenövésetek a...

Nektek van körömbenövésetek a lábatoknál? Ha van, mit csináltok ellene?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos már egy ideje van, és egyre jobban fáj, de nem tudom mi tévő legyek. Mondták, hogy vágjam ki ollóval a túlnőtt körmöt, de egyszerűen nem férek hozzá..

2019. szept. 24. 21:50
 1/4 anonim válasza:
Próbáld kiszedni amíg nem olyan mélyen van, mivel ha már túl késő akkor lehet műteni kell, be is gyulladhat
2019. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idáig megoldotta a gyógypedikűrös. Az az érzésem, hogy jobban, mint ha a sebészetre mentem volna.
2019. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. A bal labamat egyszer, mig a jobbat 3x mutottek. A jobb labamon nem vettek ki gyokerestul (oldalt), igy csak harmadszorra sikerult. Evekig szenvedtem, de csak orvosi beavatkozassal sikerult megoldani a problemat. Ennek mar tobb mint tiz eve. Javaslom a lezeres mutetet. Elvileg nem faj, gyorsan gyogyul es az eljaras is sec perc kesz.

Nekem anno az erzestelenitot kb 4 helyre szurtak, tobbek kozott a kormom ala. Az elsonel 13 eves voltam. Nem bogtem, de csillagokat lattam. Tobbinel mar tudtam, hogy mi var ram,igy jobban birtam.


Sok kellemetlensegem adodott. Veres zoknik, nem hordtam papucsot..strandra sem mentem.


Egyedul nem tudod megoldani, igy inkabb keress fel egy maganklinikat! Annyi a hatul utoje, hogy ott tobbe nem fog noni a kormod (egy ici picit keskenyebb lesz a kormod mint eddig).

2019. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán kivágják a sebészeten, nem fáj, és nem lesz vele több gond. Későbbiekben odafigyelsz majd a helyes nyírásra.
2019. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!