Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerinted mikor fogok tudni 3...

Szerinted mikor fogok tudni 3 kilométert gyalogolni?

Figyelt kérdés
Sokat betegeskedtem, feküdtem a nyáron, leromlott a kondícióm. Most kb 500 métert tudok sétálni egyhuzamban, de kb 3 km lenne a cél. Ha minden nap megyek, mikorra érhetem el? Előtte sem voltam élsportoló, szóval átlagember vagyok.

2019. okt. 14. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Mi volt a bajod?
2019. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
43/f vagyok, valami térd sérülésem volt, mankóztam 2 hónapig, meg influenza 3 hét, aztán a kánikula miatt hemperegtem sokat, mert nem bírom a hőséget.
2019. okt. 14. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ez elhatározás kérdése. Ha akarnád, valószínűleg menne. Nekem is szar a térdem de muszáj ennek a távnak több mint a dupláját lenyomni. 8 évvel vagy idősebb nálam. Szoktasd hozzá magad. Minden nap menj többet.
2019. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akarni akarok többet, de olyan gyenge vagyok, hogy szabályosan rosszul leszek, ha túlhajtom magam. Igen, én is úgy terveztem, hogy minden nap sétálok, és minden nap egy kicsit többet. Köszönöm!
2019. okt. 14. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerékpárt is próbál meg, sokat segít. A térded is javul tőle, mert nincs terhelve, úgy mozgatod.
2019. nov. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!