Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kilométert tud gyalogolni...

Hány kilométert tud gyalogolni naponta egy átlagos, egészséges férfi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
100 km-t simán.
2013. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Egy átlagos szerintem 4Oet. 1OO km-re fizikailag eljutni hatalmas munka lenne. Hiába a gyalogtempó 1OOkmert szerintem bicajjal se tudna az átlag.
2013. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1OOkmer gyalogtempóban az több, mint 10órába telne.
2013. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Linkoln ***** válasza:

Triatlonos vagyok, nem áll tőlem távol a monoton hosszú mozgás.

De 100km-t az életbe nem gyalogol le egy átlagember. Meg akar halni úgy 30 után. 40-et legyalogolja, de ha ott megáll, az életbe sem veszi rá magát hogy fojtassa.

Fiatal sportos fiatalok terepen (Nem aszfalton! Azon szétmegy a talpuk) jó cipőben megfelelő kajálással 60-at letudhatnak. De eléggé készlesznek tőle.

Én mint triatlonos is jobban kivagyok 100km gyaloglás után mint egy 10 órás triatlon után.. A lábnak annyi tőle. Az izületeknek is.. Nem valami kellemes.

2013. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát, én nőként, huszonévesen legyalogoltam a Bakony 50-et, esőben, úgy, hogy felénél begörcsölt a lábam...nem volt egyszerű, nem mondom, hogy nem akartam megdögleni utána, de meg lehet csinálni. gondolom,ha nem görcsöl be, kevésbé árt meg annyira, na meg ha nem olyan sáros helyenként, hogy fenéken csúszva kellett néhol menni:) de ez 12 óra alatt ment.
2013. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy százast simán! Én is minden évben nyomom a Kinizsi túrát, aminek pont az a lényege, hogy 100km-t kell megtenni 24 óra alatt. Én és még sokan képesek vagyunk rá, nem csak sportolók, hanem kölykök meg nők, meg öregek is. Persze mindenkinek nem sikerül, csak úgy a felének, sok a nyápic, aki azért nem tudja teljesíteni, mert feltöri a lábát a cipő meg ilyesmi, de egyébként igen; egy egészséges férfi képes rá, képes megtenni 100km-t egy nap alatt
2017. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja meg anno a Horthy-korban a kubikosok úgy jártak fel Pestre hordákban, hogy hajnali kettőkor elindultak a száz kilométerre lévő falvakból és éjfélre már ott is voltak
2017. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!