Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek mankózzak?

Szerintetek mankózzak?

Figyelt kérdés

Tegnap eltört egy lájbujjam. Orvosilag ugye nem tudnak sok mindent csinálni ezzel, nem tudják gipszelni, csak odakötözték a mellette lévőhöz és azt javasolta, hogy hordjak kemény talpú cipőt. Én is csak a tesi felmentés miatt mentem el.


Ami érdekes, hogy pontosan ugyanez történt pár hónapja a külföldön élő unokatesómmal és ott ugyanezt csinálták vele és mondták, de emellett még adtak neki egy tépőzáras szandál szerűséget, aminek kemény a talpa és két mankót is, hogy járjon azzal.


Ezért elgondolkoztam én is, hogy bár itthon nem ajánlották, én is használnám a mankót, mert van otthon. Amikor megyek, még fáj és nem vagyok valami gyors, szerintem eleinte jobb lenne mankóval. Meg még azt akarom elkerülni, hogy a suliban rálépjenek a lábamra, mert alapból a lájujjtörés nem egy látványos dolog. Mit gondoltok?


2019. okt. 15. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát használd, majd meglátod kényelmesebb e úgy vagy sem. A puding próbája az evés
2019. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van is mankó, miért ne póbálhatnád ki. Legalább az első héten, hogy tudjon nyugalomban forrni a csont össze.
2019. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!