Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokarándulásnál lila láb...

Bokarándulásnál lila láb normális?

Figyelt kérdés

Eddig csak a bokám környéke volt olyan, aztán a talpom mentén egy elénk vöröses, kissé lilás csíkban, most pedig már lábfejem ilyen halvány püspöklila (vagy kék, kb. mint a gyik-nek ezen felülete, ahol írom a kérdést).

Azt olvastam hogy ilyenkor az elszíneződés normális és az is, hogy napokkal a baleset után jelentkezik, mert idő kell a vérnek, míg átüt a bőrön, de azért mégis várnék valami nyugtató választ hogy ez normális. :) Még sosem volt velem ilyen.



2019. okt. 20. 00:19
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy ezzel párhuzamosan a lábfejem is kezd bedagadni és tapintásra ugyanolyan érzetet kelt, mint amilyen eddig a bokám volt (ahhoz hasonlítanám, mint amikor érzéstelenítőt kap az ember).
2019. okt. 20. 00:23
 2/4 anonim ***** válasza:
En nem vagyok meggyozodve hogy csak sima randulas...az lehet valamilyen inszalag serules vagy akar repedes, tores is...menj orvoshoz rontgenezzek meg
2019. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy rándulás, röntgenezték, nincs törés.
2019. okt. 20. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom...
2019. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!