Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Atheróma eltávolítás után 2...

Atheróma eltávolítás után 2 hónappal piros a heg és viszket?

Figyelt kérdés
Mellkasomon. Meg kell mutatni orvosnak vagy elég kenni valamivel? Szeptember 3-án metszették ki sebészeten, 2 héttel később kivették a varratokat és szépen gyógyult. Nem vakartam, nem tudok róla, hogy bármit is csináltam volna vele de tegnap óta viszket és ma láttam, hogy piros is az egyik fele. Mit tanácsoltok?
2019. nov. 14. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami irritálja. Mekkora? Ha nagy terület, akkor ez ilyen, először a bőrszövetnek kell újra nőni. Nekem a fejem tetején ugyanez van, 2 hónapja.
2019. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! 2 centis kb. 2 napja vettem elő a télikabátom, lehet jobban dörzsölődik, mint az őszivel. Legalábbis először az volt rajtam, mikor zavart a heg.
2019. nov. 14. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
2 centi az elég nagy, gondolom ott is úgy volt, hogy a sebet nem tudták rendesen összezárni, annak be kell gyógyulnia. Nekem is kb. ekkora a fejem tetején, de nekem kellett és kell is kontrollra menni. Szerintem egy bőrgyógyásznak meg lehet mutatni, azzal nem vesztesz semmit.
2019. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos véletlenül belekaptam tegnap, csak a környékét akartam megvakarni de lejött a púp egy része, azóta legalább semmilyen kellemetlenséget nem érzek, már elviselhetetlenül viszketett.
2019. nov. 16. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a varr volt rajta, nekem is viszketett mikor elkezdett varrosodni elég hosszú ideig, de az visszanő.
2019. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!