Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez valami becsípődés? Mekkora...

Ez valami becsípődés? Mekkora lehet a baj? Miért csak időközönként jön ki, mikor rengeteget mozgok?

Figyelt kérdés
Idén nyáron egy fitness parkban, egy rossz mozdulat miatt, olyat éreztem, mintha valami megszakadt/meghúzódott volna a gerincemnél (lent). 1-2 napig érzékeny volt, volt 1 póz, amiből felüli sem tudtam, de másnapra az egész elmúlt. Aztán azóta, ilyen 3 hónaponként random mozdulatoknál visszajön. Először a már fent említett érzékenység érzet, és minta valami ott meghúzódna, meg szakadnak.. Na itt meg nincs is baj, de ez után a 2. ami jön rá kB 1 percen belül (ha figyelek akkor nem) ott már rendesen kisugárzik a lábamba is kicsit, és olyan érzés, minthogyha egy szinten lebénultam volna.. 1x pont kérekpározás közben ért ez, kB 2-3 hónapja.. Szerencsére lassan mentem és megtudtam időben állni. De azthittem ott, hogy valakit hívnom kell, hogy hazabingyen. És most 3 napja történt a 3. eset, szintén egy random kis hajolás után.. Mostmár figyeltem rá, hogy utána netegyek hirtelen mozdulatot, de attól tartok, hogy előbb utóbb most a napokban úgyis megtörténik akaratom kívül is.. A vicc az, hogy rengeteget mozgok, rengeteget járok mászni (igen, azóta is!) és ott érdekes sosem volt baj pl. Ötlet, hogy mi lehet ez? Lebénulni nem akarok felnőtt koromra. 18/F

2019. nov. 18. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gondoltal me'g egy ortopéd kivizsgalasra? Bar meg dostal vagy, egy kopas elofordulhat. Magyarok nem fog meggyogyulni. Hazilag besegithet a hillvital mesterbalzsam.
2019. nov. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valószínűleg van egy kezdődő porckorongsérved, de nem kell tőle megijedni. Gyógytornász nagyon jól tudja kezelni MR nélkül is, úgyhogy én azt ajánlom, hogy keress maszekba egy gyógytornászt, mert különben csak rosszabbodni fog.

24L gyógytornász

2019. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!