Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 3-4 hete megütöttem az arcom...

3-4 hete megütöttem az arcom veletlen, és a járom csontomnal van egy kis kemeny Pukli ami nem akar elmúlni voltam orvosnál 2szer is. Mi lehet ez? Elmúlik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 22:38
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2019. nov. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudott nagyon mit mondani rá, azt mondta hogy elmozdulás nem történhetett, vettek röntgen felvételt, ott se volt problema. De akkor is aggaszt engem hogy nem akar elmúlni 4 het alatt, igaz felére csökkent a duzzanat de akkor is zavar
2019. nov. 29. 06:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg kenjem valamivel? Vagy mit tegyek?
2019. nov. 29. 06:22
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Melyik részen fáj?

Lehet ízületi gyulladás,de ha lejjebb ment a duzzanat,akkor valszeg elmúlik majd.

2019. nov. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fiamnak a homloka sérült, egy bazi nagy hupli, vérömleny keletkezett. Közel 1 hét alatt lejjebb ment a duzzanat, elmúlni azóta sem múlt neki. Van amikor megdagad neki, és fájdítja, majd elmúlik... Nem történt repedés, törés, pedig nagyon beverte, de közel 1 éve nem múlt el neki teljesen.
2019. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhh hat az eleg durva.. a háziorvosom azt mondta valószínűleg a csonthártya alá bement a véromleny es azt mondta nagyon sok idő mire elmúlik, es lehet teljesen el sem mulik. De az ilyet műtéttel meg lehet oldani?
2019. dec. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!