Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Úgy tört el a kisujjam, hogy...

Úgy tört el a kisujjam, hogy lóbáltam a karjaim, és véletlenül a jobb tenyeremmel erősen megütöttem. Mit mondjak majd az orvosnak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt. Nincs ebben semmi ciki. Jobb is, ha tud róla. Lehet, hogy túl könnyen törnek a csontjaid és kezelést kell rá kapnod, de ha hazudsz neki, akkor ezt figyelmen kívül hagyhatja.
2019. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csináltad ezt, hogy ennyitől eltört? Én nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy ennyitől, még ha nagyon erősen is odacsaptad a tenyeredhez a kisujjadat, hogy az eltörjön. Az első válaszolóval egyetértek, lehet könnyebben törnek a csontjait, mindenképp mondd el, hogy hogyan történt. Volt már régebben is csonttörésed?
2019. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amit leírtál. Nekem is volt eltörve a kisujjam és más ismerősömnek is, a legidiótább módokon szokása. Én csúszdán törtem el gyerekként csúszás közben, ismerősnek meg beakadt a vállfába amikor pakolt a szekrényen.
2019. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!