Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Focin kapus voltam, és belerúg...

Focin kapus voltam, és belerúgtak a középső ujjamba. Kell orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Hátrhajlott egy kicsit, és halkan pattant egyet. Egy kicsit meg van dagadva, és fáj, ha mozgatom, de nem lilult be. El kell menjek orvoshoz, vagy van elmúlik magától?
2019. dec. 2. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá vizes ruhát,és meggyógyul.
2019. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod fájdalommentesen mozgatni, nagy baj nem lehet. Jegeld egy kicsit.
2019. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy csak megrandult vagy eltorott/repedt csont.

En is kapuskent jatszottam, aztan evek mulva derult ki egy rontgennel, hogy “Latom, mar el volt torve az ujja. - Nem, meg nem. - De igen.”, szoval hogy sikerult egy hajszalrepedest osszeszedni valahol a tobb randulas kozott.

Ha nem lilul, nem all furan es csak ugy nem faj, akkor nem muszaj elmenni dokihoz, borogatas, kotest rakni ra, hogy ne mozogjon, pihentesd. Mondjuk par hetbe a hajszalrepedes gyogyulqsa eltart, addig erezni fogod, hogy faj, ez van. :)

Ha furan all, lilul, akkor nyomas dokihoz, akkor komolyabb gond is lehet.

2019. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!