Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Le vágtam a középső ujamból...

Le vágtam a középső ujamból egy 1mm es kis darabot késsel ez normális?

Figyelt kérdés

Normális hogy fél óraig rettenetesen vérzett? Gézlapot nyomtam oda 3szor 10lapot az végülis elállitotta

Azóta is van rajta gézlap már nem verzik csak látom azt a kis 1mm es reszt ahol levágtam az ujjambol azt a kis db ot

Eléggé fáj húzodik zsibbad szúr ez normalis ilyenkor?

Ennyivel enm akartam az ügyeletre rohangálni

Esetleg erdemes lenne majd kesőbb betadinnal fertotleníteni?


2019. ápr. 11. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális! Menj orvoshoz!!
2019. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha mozgatom inkább akkor fáj

Felhívtam az ügyeletet azt monstak ezzel ne rohanjak orvoshoz hisz csak felületi sérülés

2019. ápr. 11. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább lássa orvos!
2019. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha mély a seb es varrni kell akkor ügyelet de ha nincs begyulladva meg stb es mar nem verzik akkor nemkell orvsohoz menjek
2019. ápr. 11. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy kell orvohoz menni.

Én már többször levágtam ilyen darabot az ujjamból és begyógyult simán.

2019. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 1 cm hosszan és mélyen vágtam be egy darabot egy hete, az is nagyon vérzett, és fájt egy ideig, de leszorítottam sebtapasszal.

Fertőtlenítettem és úgy kötöttem be, hogy ráhajtottam a kivágott részt a helyére, szépen begyógyult, teljesen ráforrt mára már a levágott rész.

2019. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy darabot vágtál le, nekem is volt ilyen vérzett sokáig de nem volt mély a seb én se mentem orvoshoz, magától összeforrt! :) Ne hallgass a butákra! :) Nyilvân ha komolyabb baj lett volna, mentél volna orvoshoz :)
2019. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!