Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek mi történhetett?

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok ti mire tippeltek mert hogy ennyi véltetlen pont így összeáljon számomra hihetetlen. Szóval Villanyszereléssel foglalkozom, éppen egy lakás villanyszerelését csináltam kész voltam az egyik szobával teszteltem az áramköröket méricskéltem. Éppen guggolva mértem egy fázis nullát és olyan érzés fogott el mintha a két kezem között átfutna az áram(multiméter mérőpontkivezetései nem voltak sérültek és utána is hibátlanul tudtam mérni.) Viszont nem kapott el az a klasszikus ráz az áram gyorsan eldobok mindnet a kezemből vagy éppen ráragadok semmi szépen elvettem a műszert. És utána sem volt semmi bajom nem zsibbadt semmim vagy rosszullét semmi. De azért elmentem dokihoz ilyen jobb a békesség alapon megnézték a dolgokat és azt mondta minden szuper semmi nyoma, hogy bármi történt volna velem. Gumis munkavédelmi kesztyűben voltam szigetelt bakkancs stb stb. Szóval a Fizika azt diktálná meg az orvosi vizsgálatok is, hogy nem rázott meg az áram. Pont úgy csípődhetett be valami vagy mi történhetett szerintetek esetleg járt hasonlóan valaki ? Én most perpillant erre a becsípődésre szavazok mert így egy napra rá marhára fáj a vállam és a csuklyám. Köszi a válaszokat tapasztalatokat :D

2019. dec. 8. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Pici repedés a gumikesztyűn?
2019. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem valószínű én legalábbis nem találtam. De a multiméter mérő "pálcái" 1000V-ig vannak tesztelve és azon sem volt sérülés.
2019. dec. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!