Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Már 4 hónapja van járógipszem...

Már 4 hónapja van járógipszem és ha minden jól megy jövő hét közepén leveszik a lábamról a gipszet. Gipsz levétel után rá lehet álni a lábamra?

Figyelt kérdés
Fájni fog e és mozogni fog bokám?Egyáltalán rá birok e álni ha nem kb mennyi idö mire igen?És gipsz alatt elvékonyodó láb mikor nyeri vissza a rendes formáját?

2019. dec. 10. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráállni ráfogsz tudni,de sajnos ennyi idő alatt úgy leépül az izomzat alatt,hogy nagyon gyenge lesz és fájni is fog. Az,hogy mennyi idő alatt regenerálódik egyéni,de mindenképpen el kell menni gyógytornára. Szerintem javasolni is fogják,mert ez segít abban,hogy minél előbb rendesen tudd használni a lábad.
2019. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gipsz levétel után akkor tehát továbbra is mankó kell?Bokám mozogni fog vagy inkább nagyon fájni fog?
2019. dec. 10. 20:47
 3/6 gömbicica ***** válasza:

szia. semmi extra nem lesz. mankózol -én járokereteztem könnyebb volt először- aztán gyógytorna én tök gyorsan haladtam, igaz jó törésem volt. két lábam között nicns különbség. gyógytorna viszont kötelező. és rá lehet állni, de ne várd, hogy olyan lesz mint ujkorában. ahhoz kell egy kis idő.

menni fog. semmi para!!! oks?

mielőbbi felépülést.

2019. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gömbicica ***** válasza:

lemaradt :(

4 hónapig viszont nem értem miért kell járógipsznek lenni?

összesen 6 hét szokott lenni.


akkor a Tied valami kacifántosabb törés volt. nem?

2019. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen az enyém kacifántossabb!Mivel mütéten esett át a lábam mert el volt törve mind a 2 csontom a bokám fölött.
2019. dec. 10. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakulsz?
2019. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!