Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Acné-s hegek ellen valakinek...

TheCilOo98 kérdése:

Acné-s hegek ellen valakinek van valami jó bevált módszere, nem baj ha pénzbe kerül sem, de van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem antibiotikumot írtak fel illetve krémet. Viszont nalam azert ajanlottak jobban az antibiotikum kivaltasat,mert belsoleg varjuk a javulast. Tetralysal a gyogyszer neve. Bár nem hiszem,h odamehetsz a dokihoz,es azt mindhatod neki. Hello. Ird mar fel ezt a gyogyszert. Nem szoktak igy...de amugy vltl bőrgyógyásznál?
2019. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van. Elmész bőrgyógyászhoz, mi nem látjuk a hegeidet, ő viszont meg tudja nézni és még ért is hozzá.
2019. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemtom111 válasza:
Szia attól függ milyen mélyek de a kémiai hámlasztással szerintem ne próbálkozz legalább is nekem nem vált be ami egyedül eltüntette az napi egy 1000mg C-vitamin és minimum 2,5l víz egy hét alatt nagyon sokat javult.Egy próbát megér ha nem válna be akkor az eucerin vagy paula's choice termékek is nagyon jók! Remélem sikerül helyrehozni!
2019. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!