Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Járt már valaki igy?

Járt már valaki igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok járt már valami igy?

Szinte majdnem minden második nap elalszom a nyakamat de valamelyik nap már olyan szinten hogy a jobb oldalon a nyakamnál lett egy izomcsomó elèg nagy volt kenegettem maszirozgattam már lejebb ment de fáj mèg maszirozom.

Járt már valaki igy? Milyen kenőcsöt vegyek rá? Meddig fog ez a csomo tartani?


2019. dec. 22. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Menj el reumatológiára, csináljanak röntgent. Nekem konkrétan két kissé összecsúszott csigolya okozza. Később váll, kar fájdalom is társult hozzá. Valójában a nyakizom gyakori fájdalma, "elalvása" csak az első tünet volt.

Kezelés: izomlazítók, fájdalomcsillapítók, torna, fizikoterápia, megfelelő párna, odafigyelés, stb.

Jobbulást.

2019. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
cseréld le az ágyat és/vagy a párnát. Az okot kell kezelni, nem a nyakad kenegetni.
2019. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!