Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 4 napja rá estem a kézfejemre,...

4 napja rá estem a kézfejemre, valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sikerült nagyot taknyolnom, és a kézfejem mutató ujj feletti részt bevágtam a küszöbbe! Lezsibbadt meg fájt rendesen, bedagadt, de tudtam mozgatni rendeden..ezért sem mentem dokihoz. Ma az lett furcsa hogy totál máshol fáj, a gyűrűs és kisujj tövében, pedig ott tuti nem érte ütés, járt már valaki így? :/
2019. ápr. 23. 16:56
 1/1 anonim válasza:

Kimondottan kézfejre nem estem, de el tudom képzelni, akár befelé, akár kifelé hajlott is. Egy pár napig fáj, meg is dagad, de ha nincs törés, elég hamar csillapodik minden. Csakhogy van-e vagy nincs, azt röntgen azonnal megállapítja, főleg ha makacskodik a fájdalom. Ezért legjobb minél előbb röntgenezésre jelentkezni az orvosnál. Sokat enyhít addig is a borogatás, a hideg

vizes ruhát lehet

azonnal borogatni, és a hideg-vízes borogatást 3 óránként nappal cserélgetni. Éjjel - ha bír - aludjon, esetleg ha szokott vegyen be enyhe altatót.

2019. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!