Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törött sajka csont?

Törött sajka csont?

Figyelt kérdés
Januárban eltört a kezem, hártaestem. Begipszelték,egy pár hétig rajta volt,igazából nem sokéig,és miután nem látták mér a törést a röntgenen,le is vették a gipszet. És azota ugy elvayok,meg hogy biztos sok idő a gyógyulás. Az elején nehezemre esett egy-egy fekvőtámasz pl. De aztan mar ment több is. A minao viszo t megerpltettem nagyon. És most kiáll egy kis pukli. Ami eddig is ott volt,csak néha kiállt,néha visszább ment. Nem feltűnően.de most fájdogál :(( ohh,istenem. Lehet hamar szedték le a gipszet? Vagy mizu? Tegnao az a helyzet,hogy súlyzóztam,meg kezenálltam. Lehet ez nem jptt be neki,de most fáj megint. El vagyok keseredve :(. Nyilván dokihoz kéne mennem. Mondták is a haberok,de mondom,áhh,nem várok három órát,hogy megmondja,hogy ne eröltessen meg. De most tényleg fáj. Nincs itr valami doki,celég ha annyit mond,hohy minden rendben lesz,de most tényleg el vagyok keseredve,és rozogának érzem magam :"(

2019. dec. 24. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kiall egy kis pukli az lehet ganglion is.
2019. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az veszélyes? :///
2019. dec. 24. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!