Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb. egy hete belerúgtam a...

Kb. egy hete belerúgtam a szekrénybe, rá kb 1-1.5 órával kezdett el fájni a lábujjam és begyulladt. Mit tehétnék? (további lent)

Figyelt kérdés
Azt hittem a köröm nőtt be és megpróbáltam kivágni, de hamar kiderült, hogy csak feleslegesen szadizom magam. Jegeltem, ahol piros, duzzadt és fájó volt, majd estére csináltam párakötést is. Szépen kifakadt, de azóta is folyamatosan gennyes és egy kis terhelés után nagyon fáj. Félek orvoshoz menni, nem szeretném ha leszednék a körmöt, hiszen azzal nincs baj, mellette van begyulladva. Betadine-nal kentem, tegnap este meg már antibiotikum tartalmú krémmel, de félek.

2017. márc. 16. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eltört. Lehet, hogy tönkretettél egy ideget.


Ha meg nincs baj a körömmel, miért szednék le? Hány éves vagy?

2017. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,és anyukám mondta, hogy úgy gyorsabban gyógyulna(gondolom a sebészetes gyakorlatáról szedte, de nem akarom)
2017. márc. 16. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a köröm nem sérült, leszedni sem fogják. Viszont menj el orvoshoz,mert a tüneteid alapján csonthártyagyulladásod is lehet!
2017. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 hete jartam a sebeszeten csonthartyagyulladassal mar, de az a sipcsontomban volt es teljesen mas volt.
2017. márc. 16. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!