Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez lenne a problémám, tudnátok...

Ez lenne a problémám, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap tesin elkezdtem ugrálni 1 lábon mind a két lábammal 1-1hoszt, azóta a térdem alatt, a sipcsontom legfelső része fáj, magába ugyan nem de ha lepcsőzök vagy valami olyant csinálok ahova a térdemet mozgatom ugy fáj, na meg persze vannak olyan pillanatok mikor a lábfejem felső része az egy az egyben mintha ráejtettem volna egy betontömböt és megzuzodott volna és mind a két lábammal ez van valamikor pillanatok mulva elmúlik, na akkor az lenne a kérdés hogy miert fáj, és mitől lehet ez, talán az is fontos lehet hogy nem viszem túlzásba a sportokat vagyis ha nem musaly nem csinálom sosem.

2020. jan. 8. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Megerőltetted/izomláz. Majd elmúlik magától.
2020. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kis ugrálástól? Az szerintem kizárt
2020. jan. 8. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor is ugráltál utóljára?

És ezt sem én írtam: "talán az is fontos lehet hogy nem viszem túlzásba a sportokat vagyis ha nem musaly nem csinálom sosem"

2020. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom már, régen, azt igy értettem hogy csak tesik szoktam sportolni máskor nem
2020. jan. 9. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!