Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zuhanyrózsával történő beöntés...

Zuhanyrózsával történő beöntéstől lehet valami nagyobb problémám?

Figyelt kérdés

A barátommal anális közösülés előtt 3 órával beöntést végeztem úgy, hogy a zuhanyrózsának a fejét letekertem és megtisztítottam, majd igazából nem is nyomtam fel a csövet, hanem csak szép lassú folyású vizet elkezdtem engedni, tartottam kicsit, majd WC-re mentem. Azóta elkezdett fájni a hasam, de nem tudom miért. Az orvos megvizsgálta a hasamat, de ahol fáj ( az alhasi résznél) , ott azt mondta nem lehet gyomorfekély.

Mi miatt lehet ez?



2017. jan. 31. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
atyaisten...
2017. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

és amúgy az orvosnak mondtad miért fájhat a hasad? meg alhasnál hogy lenne gyomorfekély? nem is értem jézusom...

ha ennyi eszed van (már bocs) akkor meg is érdemled

kinek jut eszébe ilyen marhaság??? amúgy meg a kakilódat kakilásra használd

első voltam

2017. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utána olvastam és a végbél átlyukasztását írták, de sima víztől nem kellene kilyukadnia. Ezért is mondom , hogy alhasi fájdalmak vannak , ezért a gyomorfekély nem jöhetne szóba.
2017. jan. 31. 13:31
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

azért fáj mert benyomtad oda a vizet és a beled "megfeszült". kimenetre teremtette a jó Isten nem bemenetre :D nyugi majd elmúlik! persze ha továbbra is fáj menj vissza az orvoshoz de szerintem nem lesz gond legközelebb ne csinálj ilyet :D

még mindig az első voltam

2017. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Azt leszámítva, hogy kimosod a bélflórád, legyengül az immunrendszered, és ha nem pótolod, akkor gyulladás is felléphet, tényleg más bajod nem lehet egy kis beöntéstől.

De hát nincs mit tenni: az anál alap, és előtte illik beöntést csinálni, nehogy lesokkolja a pasid, hogy a kakilód kakis.

2017. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ az elsőnek is :) Mentek a jelek , remélem nem lesz baj. :)
2017. jan. 31. 14:20
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

A melegek is így csinálják. Van, aki minden nap. Szerintem ha felsértetted volna, érezted volna, fájt volna már akkor, nem csak most.

Azt nem is értem, hogy jött ide a gyomorfekély...

2017. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

nos lehet hogy csak a szokatlan ingerléstől fáj az alhasad.


Viszont sima víz is átlyukaszthatja a beleket, ez a víz nyomásától függ. Zuhanycsővel nem a legbiztonságosabb a beöntés, mivel a víz nyomása még ha épp csak folyik akkor is túl nagy lehet (ha már "megteltek" a belek, akkor is folyik tovább és ez okozhat sérülést).

Ezen kívül elég nehéz a zuhanycsővel szabályozni a víz hőmérsékletét. Azért is fájhat, mert szerencsésebb esetben túl hideg volt a víz (ez is okozhat bajt, ne értsd félre), vagy ha túl meleg volt (a belső égési sérülés nagyon veszélyes!)

A bélflóra kimosásához azért elég kemény beöntőkúra kell, de az még bőven lehet hogy bekerült valami aminek nem kéne. Az ivóvíz nem steril. Ugyan klórozzák, de csak annyira, hogy ivás szempontjából veszélyek kórokozók ne legyenek benne. Mikor megiszod a gyomorsav elég jól elintézi a mikrobák egy részét, de a beöntésnél ugyebár ez kimarad.


Továbbiakban jobban jársz ha forralt visszahűtött vizet használsz beöntővel, így a víz nyomása sem okozhat gondot.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. (nem vagyok orvos)

2017. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valószínű a víz is hidegebb lehetett a kelleténél. Akkor nem éreztem csak annyit, hogy meg vagyok telve vele és nehéz , aztán egyből elindultam a wc-re. De utána lévő nap nem volt semmi bajom se, nem is éreztem közvetlen utána se semmit.
2017. jan. 31. 16:15
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
lol valszeg nem a víztől van a fájdalom hanem az anális közösüléstől, zsenikém....
2017. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!