Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak, ha el van...

Mit csináljak, ha el van szakadva a térdemben az elülső keresztszalagom?

Figyelt kérdés
Nem akarom leírni hogyan jártam, hosszú történet lenne, a lényeg annyi, hogy egy jó ideje nincs műtéti időpontom, és tavasszal a tanulmányaim miatt nem is szeretném megműteni, max nyáron. Addig sem szeretnék lustulni, szeretnék mozogni, meg persze fogyni is. Úszásra valószínűleg lesz lehetőségem meg biciklizésre is, de ezek mellé még mit csinálhatok, amivel nem terhelem a térdem?

2020. jan. 20. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Én szalag húzódással a lábamra nem tudtam ráállni, járókerettel ugrándoztam. Vagy én vagyok nagyon puhány, vagy te egy terminator, de szerintem nem nagyon kéne biciklizni vele.
2020. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A biciklizést még a dokijaim is ajánlották, mert rotálja a térdet, de mégse megy rá a teljes testsúlyom.
2020. jan. 20. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Más a keresztszalag szakadás, az elülsőről van aki nem is tud, mert UH-al nem látható, legtöbbször meg nem küldik MR-re a beteget emiatt.
2020. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
séta? sima terepen, pl ház körül pár kör naponta?
2020. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!