Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elszakadt a keresztszalagom,...

Elszakadt a keresztszalagom, de csak 2honappal később derült ki. Lehetséges hogy érzem hol járnak a szalagom végei? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Augusztusban volt egy torna balesetem, akkor azt mondták részlegesen szakadt, pihentessem. Nem javult, így visszamentünk egy MR vizsgálatra, ahol kiderült hogy elülső keresztszalag szakadásom és meniscus erőteljes sérülésem van, mindenképpen műteni kell. 1-2 hete érzem, hogy a vádlim közepe és a combom felső szakasza fáj. Lehet hozzá köze vagy csak bebeszélem? Btw nagyon veszes lesz a műtét, tapasztalatokat szivesen meghallgatok

2018. okt. 22. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is tornabaleset miatt oldalsó (részleges) térdszalag szakadásom volt, 3 nap pihenés után nem javult a fájdalom, szóval röntgen majd műtét következett. Műtét után egy hetet voltam gipszben, utána nehéz volt mozgatni a lábam még 1-2 hónapig. Otthon gyógytornáztam, így 1 év alatt rendbejött teljesen, azóta sincs semmilyen komplikációm.

Persze a tüneteid simán lehetnek ettől, de a műtét meglátod helyre fog tenni, vészes pedig nem lesz. Sima altatás, utána 1-2 nap kórház, otthon ápolgatod és kész.

2018. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!