Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izomsérülés lehet a bordáimnál?

Izomsérülés lehet a bordáimnál?

Figyelt kérdés

A kisunokatestvéreimmel játszottam, éppen guggoltam, amikor játék közben egy vicces szituáció kerekedett, és annyira nevettem, hogy elborultam oldalra, félig-meddig megcsavarodott ekkor a felsőtestem (lehet, hogy ez így viccesnek tűnik, de komolyan írtam).


Már akkor éreztem, hogy mintha valami meghúzódott volna belül, de gondoltam, hogy nemsokára elmúlik.

Akkor éppen megvoltam fázva, esténként szokott rámjönni a köhögés, és aznap este, amikor köhögtem, szörnyű szúró fájdalmat éreztem a bordáim bal oldalán alul. Majdnem a könnyem is kijött.

Ez volt 5 napja, azóta is fáj, hogyha köhögök, tüsszentek, befeszítem a hasam, vagy nagyon kihúzom magam, illetve forgatom a felsőtestem. A fekvés sem a legkellemesebb, de már valamelyest enyhülni kezd a fájdalom az aznap esti és másnapi fajdalomhoz képest...


Mi lehet a gond szerintetek?

Én izomsérülésre tippelek, bár nem értek hozzá. Arra gondoltam, hogy ha még két napig nem múlik (egy hetes lesz a "baleset"), akkor elmegyek a háziorvosomhoz.



2020. jan. 22. 12:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!