Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem kori kozben, fajdalmai...

Elestem kori kozben, fajdalmaim vannak lehet baj?

Figyelt kérdés
Tegnap fenekre estem kori kozben, es eloszor az oldalam kezdett el fajni (meghuzam valoszinuleg) de most mindket oldalon faj a kezem es a gerincem is olyan erzes mintha izomlazam lenne. Lehet hogy meghuzodott a hirtelen esestol/ mozdulattol?

2020. jan. 27. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose értettem, mire jó ez, hogy 0 korcsolyatudással egy sereg gyerek elmegy korizni évente 1x vagy 2x, aztán minden 3. zúzódásokkal jön haza.
2020. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahol el kell kezdeni, kossz a semmit 😀🙌🏻
2020. jan. 28. 09:15
 3/4 Skatebird ***** válasza:
Ha ritkán korizol, simán lehet izomláz, a jégen olyan izmokat is megmozgattál, amiket amúgy nem;)
2020. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsóval nagyon egyetértek. Kicsi az esélye, hogy komoly bajod legyen. Pihenj sokat!
2020. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!