Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ülőmunkàtól kék foltok a fenéken?

Ülőmunkàtól kék foltok a fenéken?

Figyelt kérdés
Pàrom 8 éve ülőmunkàt végez és egy ideje kék foltok jelentek meg a fenekén a terheléstől.Ez nem lehet veszélyes?

2020. jan. 27. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Min ül, és hol? Miért nem használ párnát? Irodában ilyesmit nem lehet beszerezni, hacsak nem egy szadista kolléga a titkos partnere.
2020. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De komolyan az üléstől van..érzi,hogy nyomódik neki az a rész
2020. jan. 27. 22:33
 3/7 anonim válasza:
Szerintem felfekvése lett. Nekem a sarkamon volt 2010-ben. Kórházban voltam igaz,de hetekig nem keltem ki rendesen az ágyból,és rettentesen bedurrant a sarkam,annyira,hogy a mai napig látszik. Lehet párodnak is ez a baja,csak neki a fenekét éri folyamatosan a nyomás az ülőmunka miatt.
2020. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irodában dolgozom 20 éve, attól nem lesznek lila foltok a fenéken.
2020. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Torna
2020. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy az ülés csak úgy tud ilyet okozni. Nem lehet valamilyen vérzési rendellenesség a háttérben?
2020. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Húzzon el a háziorvosához, mert ez nem normális
2020. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!