Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagy fájdalmam van a farpofa...

Franklin Clinton kérdése:

Nagy fájdalmam van a farpofa felett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Jobb oldalon szerencsére nem a gerinc vonalában hatalmas szúró fájdalomra ébredtem. Kb a gerincem végétől kicsit feljebb és jobbra van ez. Egy hazalmas púp keletkezett és ahogy mozgattam a jobb lábam, vagy legalább is próbáltam, úgy csavarodott és úgy változott a púp. Ez miatt gondolom h valamiféle izom vagy szalag baj lehet. Volt ilyen valakinek? Ha igen, tudtok segíteni? Orvoshoz mindenképp elmegyek. Hétvégén meg versenyem van szóval jó a helyzet....

2020. febr. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az izom becsomósodott? Nem tudom másképp megfogalmazni, bocsánat.
2020. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ízületi csomónak hívják, pici gyulladás van.

Próbáld ki maszírozni/maszíroztatni, és hétvégén mehetsz versenyre.

2020. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Remélem csak ennyi és semmi komoly...
2020. febr. 3. 01:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan mi volt. Az ágyam volt rossz. Konkrétan bevérzett az izom azon a ponton és utána felszívta a vért valami szivacsos állomány ott. Diffúz hematóma vagy mi.
2020. febr. 13. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!