Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokarándulás, másnak is volt...

Bokarándulás, másnak is volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Pár napja kiment a bokám, akkor egyáltalán nem fájt, simán haza

tudtam vele sétálni. Másnap estére kezdett picit fájni, de egyáltalán nem dagadt vagy lilult be. Aznap is ugyanúgy mentem vele csak kicsit sajgott.

Rá 3 napra viszont már ráállni is nehéz volt, ügyeleten megállapították, hogy megrándult, papíron zuzodas áll. Továbbra sem dagadt be talán enyhén látszik egy lila folt. Volt már másnak is hasonló helyzete?



2020. febr. 10. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy ilyesmi esetem . Alam fordult a bokam foci közben és meg egy reccsenest is hallottam . Nagyon durván fajt már egyből , azonnal mentünk a korhazba ahol azt mondtak hogy csak rándult . Nagyon sokáig fajt . Az első két hét nagyon durva volt , egyáltalán nem tudtam terhelni . Aztán szépen lassan egyre jobb lett . Nálam se volt dagadas vagy lilulas .
2020. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!