Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » I guess nem ide kellett volna...

I guess nem ide kellett volna szánnom, de mindegy, a kérdés lent lesz.!?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a kérdés tömören, ha kifúratnám a fülemet egy esetleges fülbevalóért akkor ha egy idő után nem hordanám a fülbevalót és nem szeretném, hogy látszódjon a lyuk még akkor is ha nem annyira számot tevő a nagysága akkor van rá mód, hogy el lehessen tüntetni ? pl:. Ha esetleg újra felsértik és hagyom beforrni vagy valamilyen más mód ?

17 éves fiú vagyok :/ Még csak erősen elgondolkodtam ezen a fülbevaló dolgon, egyszerűen csak kiszeretnék próbálni valamit és úgy gondolom ez a holmi még nem annyira számot tevő mint egy piercing vagy egy tetoválás és kérem a trollokat ne itt gyűljetek össze! Köszönök mindent előre!



2020. febr. 15. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy frissen lyukasztott lyukam beforrt és nagyon picit lehet látni, ha valaki nem nézi, aki nem veszi észre. De egy 3-4 begyógyult lyuknak valószínűleg marad helye, akkor is ha elfertőződik, és utána beforr. Legalábbis az enyémeknek van helye.
2020. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Kiskoromtól volt fülbevalóm, szóval a lyukasztás teljesen gyógyult, most már 5-6 éve nem volt a fülemben fülbevaló de a lyuk megmaradt és át is lehet bujtatni rajta fülbevalót. Szóval szerintem ha hagyod meggyógyulni a lyukat, utána nem lehet visszaforrasztani
2021. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!