Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 6 hete részleges külboka...

6 hete részleges külboka szalagszakadásom lett. Normális ebben a formában?

Figyelt kérdés
Kaptam 2 hétre gipszsínt, azóta rögzítőt használok.1 hét használat után visszamentem a traumatológiára, mert hiába tornáztattam utasításra a bokámat semmit sem javult. Egy picit nagyobb, mint fél teniszlabda méretű duzzanat van rajta. A doki felkapta a vizet amiért ilyennel mentem hozzá, mert ez természetes és 1 hónap alatt rendbe jön. Még 2 hét eltelt és a duzzanat semmit sem javult. Egyre több gyakorlatot csinálok, de úgy érzem mihaszna. Nem tudok biciklizni, mert amikor fent van a pedál nem hajlik annyira a lábfejem. Múlt héten visszamentem és annyira összevesztünk, hogy kirakatott a biztonsági őrökkel. Sajnos nem tudok menni magánrendelésre anyagi okokból, a kórházban meg nem foglalkoznak az emberrel. Mit tegyek?
2020. márc. 2. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Foglalkoznak ott az emberrel, csak nem kell sokat képzelni magadról.

Ha valakit a biztonsági őrnek kell kirakni, annak elég nyomós oka van.

2020. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ácsi. Én, mint biztosított megyek be oda, hogy kellő tájékoztatást adjanak és ellássanak, nem pedig azért, hogy egy pénzéhes doki lenézően és tiszteletlenül beszél.

Engem nem érdekel az ő frusztráltsága, hogy nincs otthon kielégítve, vagy tudom is én mi baja van, de nekem magyarázattal és javallattal kell szolgálnia.

Ha pedig egy fizikailag kiszolgáltatott helyzetben van az ember, akkor nem igazán tűri ezt. Mikor mankóval voltam nála először begipszelt lábbal, akkor is flegmán vágta hozzám, hogy haladjak, mert ő nem ér rá. Életemben először volt mankó a kezemben.

Biztos én képzeltem sokat magamról.

Ha pedig azt vágja hozzád, hogy "ha nem tetszik lehet menni magánrendelésre", miközben normálisan megkérdeztem tőle, hogy mikor leszek munkára képes állapotban, mert ekkora duzzanattal és mozgáskorlátozottsággal éppen nem tudok dolgozni. Persze, hogy eldurran az ember agya...

2020. márc. 3. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normálisan kérdeztél, ha a biztonsági őröket kellett hívni.

De ha gondolod, kesed fel a betegjogi képviseletet. Minden intézmény minden osztályán ki van függesztve az elérhetőségük.

2020. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!