Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Boka ficam kezelése?

Boka ficam kezelése?

Figyelt kérdés
Üdv, lehet elég rossz döntést hoztam az életbe, ami a boka ficamból adódik, miszerint futás közbe rosszul léptem majd szokáshoz híven elég fájdalmasan kibicsaklott a bokám, na elmentünk orvoshoz az mondta 2-3 hétig pihentessem borogassam, oké ez megtörtént szépen tudok járni mint régen, de valami mégse a régi... picit ha forgatom, meg járok akkor lépés után picikét éppen hogy csak nagyon picit zavaróan fáj, ez van már nem egészen egy éve, van valami kenőcs erre, esetleg menjek el megint orvoshoz? Lehet már késő ilyenkor elmenni de még viszonylag fiatal vagyok lehet tudnak vele valamit kezdeni 20/F

2020. márc. 13. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ortopédiára menj el vele. Majd ott megvizsgálnak, és lehet elég lesz tornáztatni is.
2020. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!