Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hónapja a külbokám részleges...

1 hónapja a külbokám részleges szalagszakadást szenvedett egy barátságos foci meccsen és kificamodott. Nincs jelentős gyógyulás, ennek így kellene lennie?

Figyelt kérdés
2 hétig rögzítő gipszsínben volt, azóta pedig bokarögzítőt használok. Gyógytornára nem kaptam beutalót, amikor kértem, akkor meg fennhangon, flegmán, cinikusan közölte a szakorvos, hogy a folyosón a betegeket elláthatom, ha ennyire értek hozzá, és nem kaptam. Folyamatosan duzzadt és kemény a bokám, a mozgás tartománya javul, de csak azért, mert próbálom tornáztatni. Rendben van ez így? 1 hónap után sem tudok rendesen járni. Megosztanátok a tapasztalatotokat?

2020. febr. 25. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj magánorvoshoz, ha elégedetlen vagy az államival! Gyógytornászt is találsz, ha arra van szükséged. Ha bpi vagy, a Budafoki ú elején van egy jó mozgásszervi magánrendelő.
2020. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most még belefér, 6 hétig kell rögzíteni, utána fokozatosan tehet terhelni.

Gyógytornát azért nem kaptál, mert nem olyan mértékű a sérülés, hogy szükség legyen rehabilitációra.

2020. febr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hétig volt gipszben, amikor részeleges szalagszakadásom volt, más országban a részleges szakadás után másnap kezdik a rehabilitációt... A portugál barátomnak semmi baja a bokájával, én nekem még mindig kimegy évente egyszer minimum...

Találj olyan magán dokit, aki dolgozik államiban is. Ilyenkor tudnak beutalót adni állami helyekre, hogy azokért ne kelljen fizessél.

Sok sikert!

2020. febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha a pénz nem gond, akkor gyógytornászt annyit találsz amennyit akarsz.
2020. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!