Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kislábujj, mit csinálja vele?

Kislábujj, mit csinálja vele?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete fáj a kislábujjam, kezdetben nem volt vészes, most meg ha bármi hozzáér, vagy cipő van rajtam, bekönnyezek úgy elkezd fájni. Szúr és éget. Viszont, ha nincs rajta semmi nem fáj. Kívülről sem látszik rajta semmi. Valakinek esetleg nincs valami tippje, hogy mi lehet vagy mit csináljak vele? A válaszokat előre is köszönöm☺️

Ui:El akartam menni orvoshoz, de mire eljutottam volna, korlátozták a rendelés. Szóval, igen tudom, hogy meg kellett volna nézetni, azt hittem van időm még rá😅



2020. márc. 22. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:
*csináljak
2020. márc. 22. 15:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Hol fáj?

A körömnél?

2020. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont középen😅
2020. márc. 22. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Néhány napja volt nekem is hasonló. Rájöttem, hogy a zokniba akadt be a körmöm, s a körömágynál mozdult el egy kicsit. Levágtam, hogy ne bírjon beakadni -kicsit fájt-, azóta nincs gondom vele.
2020. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem a körmöm sajnos, a csont fáj😕
2020. márc. 22. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy beütötted.

Megjegyzem én is előtte azt hittem, hogy a csont fáj -még a zoknitól is fájt egyre jobban. Végül rájöttem, hogy mozog a körömágynál a köröm, akkor vágtam le, pedig nem is volt túl nagy.

2020. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!