Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi tegyek ha nyomás hatására...

Mi tegyek ha nyomás hatására a bal vállam és a nyakam közti szakaszon a vállamhoz közelebb van egy kiálló ilyen gömb porc és nagyon fáj, illetve mozgatásra is?

Figyelt kérdés
Tehát, a már említett helyen van egy ilyen kiálló porc szerűség ami megvan a jobb vállamnál is csak ott nem áll ki nagyon. Nyomásra, illetve bizonyos vállkörzésekor fáj. Na most sportoló vagyok, egészen pontosan Street Workoutos és nem ilyen gagyi szinten tolom szóval Én a túlterhelésre tippelek. Szerintetek az orvoson menéshez kívül mit próbáljak meg vele? Egyébként edzés közben nincsen konkrèt gyakorlat amiben fájna.

2020. márc. 26. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Lefényképezhetnéd, bekarikázva hogy pontosan mire gondolsz, de nem véletlenül a váll izület? Nekem az szokott régebben kattogni és fájni ha edzettem kezdőként rossz bemelegítéssel vagy túledzettem. Lehet elég ha pihenteted de nem vagyok orvos, esetleg hidegborogatás, izületvédő készítmény. (Artho Guard tabletta bevállt sok embernek, én azt szedem folyamatosan, nem gyógyszer, hanem az izület számára fontos anyagokat tartalmazó táplálékkiegészítő asszem BioTech-es)

De fontos a helyes bemelegítés is, csak arról nem írtál semmit, nem tudom megtörtént-e

2020. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!