Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ropogó ízületek 16 evesen,...

Ropogó ízületek 16 evesen, mit tegyek velük?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy rettentően ropognak az izuleteim,mindenhol. Térd ,vall,medencecsont,nyak .... orvos azt mondta nem gond egészen addig amíg nem faj ,de engem is akkor is zavar. Mozdulok és roppan akkorát valamim hogy mindenki hallja. Ráadásul 16 éves vagyok... izuletvedo vagy valami jó tapkieg. Segíthet ?

2020. ápr. 10. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem akkor hagyták abba a ropogást az ízületeim, amikor elkezdtem rendesen inni és erősíteni az izmaimat.


Mivel 16 éves vagy és növő félben, az izom erősítés végképp nem árt, se a normális víz bevitel.


Ha nem sírülés vagy egyéb probléma miatt van a ropogás, akkor ezt tudom ajánlani.

2020. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi,szoktam rendszeresen tornázni,szerintem egész izmos a testem,de sajnos tornazas közben is hallom ahogy ropogok. Folyadék bevitel megvan,kajalasom is szerintem jó. De húst nem eszek. Edzoterembe 1 éve járok,de nem edzem azért annyira nagy sulyokkal. Koszi a válaszodat
2020. ápr. 10. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
vágd le őket
2020. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!