Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leestem az ágyról és beütöttem...

Harmat001 kérdése:

Leestem az ágyról és beütöttem a fejem. Lehet valami komolyabb dolog?

Figyelt kérdés
Kb 4 órája estem le és ahogy beütöttem hátul a fejem olyan érzésem volt mintha elől csapódott volna be. Azóta fejfájásom van. Ha hozzáérek nem fáj csak érzek egy migrénes fejfájást. Esés után kimelegedtem olyan érzésem volt mintha lázam lenne. Egy időbe kicsit hányingerem volt de az nem volt annyira vészes. Lehet valami komolyabb vagy nem érdemes vele fogalalkozni?
2020. máj. 6. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Kis agyrázkódásod volt,nem komoly.


Reggelre jobb lesz.

2020. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy legyen
2020. máj. 6. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ferjem igy jart, de ot ugyeletre bevittem. Nem volt agyrazkodasa, viszont rosszul volt. A fuleben levo egyensulyszervben levo kristalyok letortek. Ezt ugy allapitottak meg, hogy kulonbozo iranyokba kellett neznie, es volt, hogy nagyon rosszul lett. Az orvos egy gyakorlatot adott neki, naponta kellett vegeznie. Bizonyos iranyokba fordulni es nezni. Hetekig szedelgett, de a kristalyok vegul visszakerultek. Ha nem jobb, orvos kell.

Remelem, jobb. A ferjem nagyon magas angol agybol esett ki, azota europai magassagu van...

2020. máj. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, agyalágyult
2020. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!